WYPRZEDAŻ 
Jest 53 produktów.

 • Widok:
 • Skarpetki męskie w świątecznego renifera. Ściągacze w dwóch świątecznych kolorach - czerwonym i zielonym.Dostępne również dla mamy oraz rodzeństwa. Skarpety z miłej w dotyku bawełny czesanej zapewniają komfort przez cały dzień. Odpowiednia rozciągliwość i struktura ściągacza gwarantują dopasowanie do kształtu nogi, jednocześnie nie pozwalając skarpetom...

  11,83 zł 16,90 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • Skarpetki dziecięce w świątecznego renifera. Ściągacze w dwóch świątecznych kolorach - czerwonym i zielonym.Dostępne również dla mamy i taty. Skarpetki z miłej w dotyku bawełny czesanej pozwalają skórze dziecka oddychać. Dodatkowy proces zmiękczania zapewnia dużą elastyczność i świetne dopasowanie do kształtu stopy. Wyprodukowane w Polsce.

  6,93 zł 9,90 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • Skarpetki niemowlęce w świątecznego renifera. Ściągacze w dwóch świątecznych kolorach - czerwonym i zielonym. Dostępne również dla mamy i taty oraz rodzeństwa. Skarpetki z miłej w dotyku bawełny czesanej pozwalają skórze dziecka oddychać. Dodatkowy proces zmiękczania zapewnia dużą elastyczność i świetne dopasowanie do kształtu stopy.

  6,93 zł 9,90 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • Stopki męskie w kolorowe puzzle. Stopki z miłej w dotyku bawełny czesanej zapewniają komfort przez cały dzień. Odpowiednia rozciągliwość stopek gwarantuje świetne dopasowanie do kształtu nogi. Wyprodukowane w Polsce.

  7,63 zł 10,90 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • Stopki dziewczęce w kolorze białym z uśmiechniętą pandą.  Stopki z miłej w dotyku bawełny czesanej pozwalają skórze dziecka oddychać. Dodatkowy proces zmiękczania zapewnia dużą elastyczność i świetne dopasowanie do kształtu stopy. Stopki dostępne również w kolorze kremowym.

  4,90 zł
  W magazynie
 • Stopki dziewczęce w kolorze kremowym z uśmiechniętą pandą.  Stopki z miłej w dotyku bawełny czesanej pozwalają skórze dziecka oddychać. Dodatkowy proces zmiękczania zapewnia dużą elastyczność i świetne dopasowanie do kształtu stopy. Dostępne również w kolorze białym.

  4,90 zł
  W magazynie
 • Szare stopki dziewczęce z motywem zebry.  Stopki z miłej w dotyku bawełny czesanej pozwalają skórze dziecka oddychać. Dodatkowy proces zmiękczania zapewnia dużą elastyczność i świetne dopasowanie do kształtu stopy. Dostępne stopki również w kolorze białym.

  4,90 zł
  W magazynie
 • Białe stopki dziewczęce z motywem zebry.  Stopki z miłej w dotyku bawełny czesanej pozwalają skórze dziecka oddychać. Dodatkowy proces zmiękczania zapewnia dużą elastyczność i świetne dopasowanie do kształtu stopy. Stopki dostępne również w kolorze szarym.

  4,90 zł
  W magazynie
 • Jasnopopielate stopki dziewczęce z buldogiem i kwiatkami.  Stopki z miłej w dotyku bawełny czesanej pozwalają skórze dziecka oddychać. Dodatkowy proces zmiękczania zapewnia dużą elastyczność i świetne dopasowanie do kształtu stopy. Dostępne również w kolorze błękitnym.

  4,90 zł
  W magazynie
 • Jasnoniebieskie stopki dziewczęce z uroczym buldogiem.  Stopki z miłej w dotyku bawełny czesanej pozwalają skórze dziecka oddychać. Dodatkowy proces zmiękczania zapewnia dużą elastyczność i świetne dopasowanie do kształtu stopy. Dostępne również w kolorze jasnopopielatym.

  4,90 zł
  W magazynie
 • Skarpetki damskie z efektem ombre. Skarpetki z miłej w dotyku bawełny czesanej zapewniają komfort przez cały dzień. Odpowiednia rozciągliwość skarpetek gwarantuje świetne dopasowanie do kształtu stopy. Zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Rozmiar uniwersalny.

  9,73 zł 13,90 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • 3-pak mikrostopek w kolorach: biały, czarny i szary melanż to klasyczny zestaw, który podobnie jak "mała czarna" powinien znaleźć się w każdej garderobie. Stopki z miłej w dotyku bawełny czesanej zapewniają komfort przez cały dzień. Na zapiętkach znajdują się silikony zapobiegające spadaniu stopek. Na palcach znajduje się płaski, niewyczuwalny szew....

  18,83 zł 26,90 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 53 elementów