RAJSTOPY NIEMOWLĘCE DINO CIEMNY MELANŻ

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 12,00 zł 12.00
ilość p.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Rajstopy niemowlęce „Dino” – urocze, wygodne i pełne przygód

Mały Michał obudził się w piękny, rześki poranek, gotowy na dzień pełen odkryć. Mama założyła mu rajstopy w odcieniu ciemnego melanżu, które od razu przyciągnęły uwagę. Na tle tych subtelnych, melanżowych rajstop wędrował zielony dinozaur, który wyglądał, jakby szukał swojej leśnej przygody. Wokół niego znajdowały się urocze chmurki oraz drzewka iglaste, tworzące atmosferę magicznej wędrówki przez pradawny las.

Każdy krok Michała w tych rajstopek to jak mała podróż do prehistorii – wyobraźnia przenosiła go w świat, gdzie dinozaury wędrują między drzewami, a niebo pełne jest puszystych chmurek. Rajstopy były nie tylko wygodne, ale stały się częścią wspaniałej opowieści, którą Michał tworzył w swojej głowie.

Kolorystyka rajstop:

  • Tło w odcieniu ciemnego melanżu – elegancki, neutralny kolor, który świetnie komponuje się z innymi elementami garderoby,

  • Zielony dinozaur – zabawny motyw, który dodał energii rajstopom, wprowadzając element przygody i fantazji,

  • Chmurki i drzewka iglaste – dodatkowe detale, które dopełniają całą stylizację, tworząc wrażenie wędrówki przez tajemniczy las.

Rajstopy zostały wykonane z miękkiej bawełny, co zapewnia wygodę i komfort przez cały dzień. Elastyczny materiał doskonale dopasowuje się do małych nóżek, zapewniając, że rajstopy nie uciskają, a jednocześnie pozostają na miejscu, nie przesuwając się podczas zabawy.

Skład materiałowy:
• 75% bawełna
• 23% poliamid
• 2% elastan

Te rajstopy niemowlęce to doskonały wybór na co dzień, idealny dla maluszków, które lubią zabawne motywy i chcą poczuć się jak bohaterowie swoich własnych przygód. Dzięki motywowi dinozaura i leśnych detali, rajstopy staną się ulubionym elementem dziecięcej garderoby, pełnym radości i komfortu.

Opinie o produkcie (0)

 

Krebo to polska marka, która specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości skarpet, produkowanych z najwyższą precyzją i dbałością o detale. Większość naszych skarpet powstaje w technologii 200N, co oznacza, że są one produkowane na maszynach o najwyższej liczbie igieł – 200. To sprawia, że skarpety są trwałe, doskonale dopasowane do stopy, a ich gęsty splot zapewnia wyjątkowy komfort noszenia.

Co ważne, nasze skarpety produkowane są w Polsce, co gwarantuje, że spełniają one najwyższe standardy jakości, przewyższające te oferowane przez marki produkujące poza Unią Europejską. Wybierając Krebo, stawiasz na solidność, trwałość i produkty stworzone z dbałością o każdy detal.

Inni kupowali również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl